Notice: Wywołany konstruktor metody dla WP_Widget jest przestarzały od wersji 4.3.0! Zamiast z niego, skorzystaj z
__construct()
. in /home/noproble/public_html/candida/wp-includes/functions.php on line 3503
Pytania konsumentów | Candida

Kontakt z nami

Masz pytanie - napisz.
Nasi Trenerzy skontaktują
się z Tobą w ciągu 24 godzin
na terenie całej Polski i Wielkiej Brytanii

Przejdź
Rekomendujemy dobre książki Polecamy ciekawe artykuły

Zostań trenerem

Ty też możesz zostać
trenerem szwajcarsko-niemieckiej
Koncepcji Żywieniowej

Przejdź

Pytania konsumentów

1. Od czego zależy ile prebiotycznych drażetek należy zażywać ?

6-8 drażetek wystarczy każdemu, niezależnie od wieku. Ale jeśli ktoś czuje wilczy głód i ciągle jest głodny -taka osoba może zamiast ciastka, loda, czy jabłka, possać drażetki.

Znamy osoby, które w ciągu dnia zużywają 20 drażetek !

Ale to nie oznacza, że u takiej osoby efekt będzie 20x szybszy a działanie 20x bardziej skuteczne. Efekt będzie dokładnie taki sam, tylko dzięki temu będziemy mogli wyeliminować zjedzienie np. dodatkowej paczki chipsów.

TANIEJ I ZDROWIEJ 

 2. Czy można jeść same drażetki bez KOMPOZYCJI AMINOKWASÓW ?

Oczywiście że można…..ale pytanie w jakim celu je brać ?

Drażetki są po to, aby poprawiły środowisko jelit. Ale jelito składa się z mięśni. I aby jelito prawidłowo funkcjonowało, ścianki jelit muszą mieć dobrą kondycję/muskulaturę.

  1. Drażetki i KOMPOZYCJA AMINOKWASÓW stanowią całość i uzupełniają się wzajemnie. Bez stosowania naszej KOMPOZYCJA AMINOKWASÓW brakuje wysokowartościowego białka i może dojść do efektu jojo.

Dlatego jeśli rozpoczynamy kurację ZAWSZE KOMPOZYCJA AMINOKWASÓW i DRAŻETKI należy brać razem. Później, kiedy już uprofilujemy swoją sylwetkę, drażetki nadal bierzemy, ale można zrezygnować np. z jednej dawki KOMPOZYCJI AMINOKWASÓW , ale 1x dziennie powinniśmy go brać.

3. Jeżeli stwierdzona jest jakaś choroba (np.nowotwór, podawana jest chemia….), jak to się ma do stosowania Waszych produktów ?

Nasze produkty są produktem spożywczym. Nie leczą żadnych chorób, lecz pomagają doprowadzać nasz organizm do stanu równowagi. Oczywiście przy każdej chorobie można stosować produkty naszej koncepcji żywieniowej. Ponieważ są to produkty ECO – nie zawierają żadnej chemii, żadnych konserwantów,metali ciężkich, a więc nie mają one skutków ubocznych.

 Jeżeli organizm dzięki naszym produktom doprowadzimy do stanu równowagi, jest on na tyle inteligentny, że będzie dalej wiedział co dalej ma robić. Zależy to od wielu innych czynników, które zachodzą w całym organizmie. Najważniejszym jest znaleźć źródło choroby, jej przyczynę , aby wiedzieć co leczyć. .

4. W czym tkwi sekret Waszych produktów? W technologii ? Przecież dokładnie takie same składniki, prebiotyki, białko, witaminy, można kupić oddzielnie na rynku i je stosować ?

Tak dokładnie tak jest. Wszystkie składniki zawarte w naszych produktach, są dostępne ( czasem pod inna nazwą) na rynku. Np. aminokwasy znajdziecie nawet w ziarnku z jabłka i wielu innych produktach. Białko z KOMPOZYCJI AMINOKWASÓW można oczywiście zastąpić dobrym kawałkiem mięsa w którym są również aminokwasy. Problem jest jednak w tym, że w tym dobrym kawałku mięsa znajdują się również inne rzeczy-składniki, które niestety już nie są takie dobre dla naszego organizmu ( cholesterol, sterydy, antybiotyki zawarte w paszy, metale ciężkie…. i masa innych rzeczy, które naszemu organizmowi szkodzą. I również inne aminokwasy dostępne na rynku posiadają te niekorzystnie obciążające zanieczyszczenia. Poza tym aby dostarczyć taka ilość aminokwasów i witamin musielibyśmy spożywać codziennie bardzo duże ilości mięsa i warzyw, co niekoniecznie byłoby dobre dla naszego organizmu i kieszeni. Wybór należy do nas. Albo kupujemy coś taniego ale za to ze skutkami ubocznymi, albo płacimy nieco drożej, za to zdrowsze i bez skutków ubocznych. SEKRET tkwi w tym, że działanie tych produktów jest takie dualne i spójne. Produkty te działają jednocześnie na mięśnie i jelita.

5. Dlaczego nie ma różnicy w działaniu, kiedy ktoś bierze np. 20 drażetek dziennie + 3x KOMPOZYCJA AMINOKWASÓW , a ktoś inny 6-8 drażetek + 2x KOMPOZYCJA AMINOKWASÓW ?

NIE MAMY tutaj choroby, która jest leczona lekarstwem. Mamy chorobę, której źródłem są problemy z jelitami i problemy z mięśniami. My nie chcemy leczyć choroby ( bo to nie są lekarstwa), tylko chcemy oczyścić jelita i odbudować muskulaturę wszystkich mięśni.  Dlatego oczywiście nadmiar drażetek nie zaszkodzi.. Lepiej wziąć drażetkę, niż ciastko czy chipsa…. ale nie ma to wpływu na zwiększenie skuteczności kuracji. 

6. Czy można pić alkohol stosując Wasze produkty 

Oczywiście , że można, tylko czy wtedy nie szkoda pieniędzy na produkty ?Wiele osób używa nasze produkty, gdyż chce pozbyć się zbędnych kilogramów, tłuszczu, wymodelować sobie sylwetkę. Z alkoholem są trzy zasadnicze problemy :

  1. Gdzie spalamy tłuszcz ? Oczywiście, że w mięśniach. Czy alkohol jest spalany również w muskulaturze ? – oczywiście że tak ! I kiedy organizm/mięśnie spalają ten alkohol – nie spalają tłuszczu. Czyli jeśli wieczorem wypijemy sobie ½ butelki wina, przez całą noc nasz organizm będzie spalał alkohol a nie tłuszcz.
  1. Drugi problem z alkoholem – Nie odbudowuje a wręcz niszczy muskulaturę.
  2. Trzeci ważny problem z alkoholem : Jeśli idziemy do lekarza, ten aplikuje nam zastrzyk, to co najpierw robi ? DEZYNFEKUJE SKÓRĘ ALKOHOLEM. W jakim celu ? ZABIĆ BAKTERIE aby nie doszło do zakażenia. Jeśli pijemy alkohol co robimy ?Dokładnie to samo. Zabijamy nasze dobre bakterie, które mamy w jelitach a przy okazji karmimy GRZYBY CANDIDA – bo w alkoholu jest przecież cukier. Jeśli ktoś jest alkoholikiem. Alkoholik mówimy , że to osoba uzależniona od alkoholu. Wielu naukowców zalicza alkoholizm do chorób o podłożu psychicznym.
  3. Wiemy, że alkoholik MUSI się napić. Jest coś takiego… co mu każe pić… Ale ten rozkaz do picia nie idzie z mózgu ! Mózg przecież nie wie, że alkohol jest dobry. To wie każdy , ale jest to coś silniejszego…..od tej wiedzy którą mamy, coś takiego co nas ciągnie do tego alkoholu…. CO TO JEST ? To są GRZYBY CANDIDA, które mają wpływ na hormony i dochodzi tutaj do takiej zaciętej walki.  W wyniku działań GRZYBÓW CANDIDA, dochodzi w całym organizmie do procesów biochemicznych i nawet grzyby te wydostają się na zewnątrz w postaci białego nalotu na języku i brzydkiego zapachu z ust.To właśnie dzięki temu mamy ciagle smak, ochotę na coś słodkiego, na alkohol ( płynna postać cukru :-)

 Czy udało się komukolwiek otworzyć pudełko chipsów, wziąć jednego chipsa i zamknąć pudełko pozostawiając je w polu swojego widzenia ? Zafunkcjonowało to kiedyś u kogoś ? Jeśli nie otworzycie w ogóle tej paczki, to OK. funkcjonuje.. ale jeśli tylko zaczniecie jeść…….POSZŁO…………… praktycznie jemy do ostatniego. W chipsach zawarte są substancje smakowe, które współgrają z kubkami smakowymi na naszym języku.

Są one obłożone grzybami Candida…. i te substancje jak trafią na taki podatny grunt wymuszają na nas to pragnienie, łaknienie i więcej, więcej…

7. Czemu stosując Wasze produkty, niektórzy chudną a niektórzy nie ?

Przypominam, ze to nie jest kuracja odchudzająca. Odchudzanie jest „skutkiem ubocznym” robienia porządku w jelitach. Poza tym kilogramy nie są istotne. Istotne są centymetry, które tracimy w jednych miejscach na naszym ciele a zyskujemy w innych.

Mógłbyś sobie wyobrazić taką sytuację, że stosując nasze produkty przybierasz 2 kg, a jednocześnie 1 rozmiar będziesz miał mniejszy ? Dlaczego tak się dzieje ?

– Budujemy masę mięśniową/muskulaturę

– Spalamy tłuszcz

– Skóra staje sią gładsza, jędrniejsza

-Sylwetka staje się smuklejsza

A TU PRZYBYŁO NAM 2 kg !!!!!!!!!

Czemu tak się dzieje – o co chodzi ?

Dzieje się tak, gdyż przybyło nam masy mięśniowej a mięśnie są cięższe niż tłuszcz, który te mięśnie spaliły :-) 

A jak się odchudzamy to co co robimy..? Codziennie stajemy na wadze i obserwujemy ile to juz po dzisiejszym dniu głodówki albo cud diety straciliśmy. WAGA (MASA) są najważniejsze w tym całym procesie. Ale jeśli idziecie na zakupy do sklepu, to jakie pytanie zadaje sprzedawca – ile ważycie, czy jaki macie rozmiar ?

Jak mężczyzna patrzy na kobietę to interesuje go jej masa, ile ona waży, czy patrzy na jej sylwetkę ? Co go interesuje ? Jak stoicie przed lustrem, to co Wam przeszkadza? Kilogramy, czy zwisające fałdki tłuszczu ? Trzeba nauczyć się myśleć w innych kategoriach – WAŻNYM JEST TO JAK WYGLĄDAMY  a nie to – ile ważymy…

8. Dlaczego stosując Waszą koncepcję żywieniową, należy ograniczyć spożywanie owoców ?

Wiele osób krzywdzi swój organizm nieświadomie, powielając złe nawyki żywieniowe wyniesione z domu i następnie stosując w swoim samodzielnym życiu. Przykładem są np. owoce. Wielu osobom wydaje się , że owoce są bardzo zdrowe, bo zawierają witaminy..wodę, flawonoidy itd.. WSZYSTKO SUPER ! 

ALE istnieją dwie rzeczy, które są jednak bardzo złe : CUKIER i KWAS. I tak wiele osób spożywa mnóstwo owoców myśląc, że robią dobrze swojemu organizmowi, a w rzeczywistości nie do końca jest to prawdą. Jednak są świadomi i stosują nasze produkty, tylko że u nich produkty nie funkcjonują ! Dlaczego? Ponieważ cukier kwas mają bardzo negatywny wpływ na ten cały system. Kwas zawarty w owocach jest tak silny , że może zniszczyć metalowy nóż, który jest używany np. do obierania jabłek, pomarańczy, czy innych owoców. Jeśli kupicie sobie dobry szwajcarski nóż, na ulotce dołączonej do niego widnieje napis : „ NIE UŻYWAĆ DO OWOCÓW“ albo „jeśli używasz noża do owoców natychmiast umyj go pod ciepłą bieżącą wodą.“

I jeszcze jedno… Jeśli będziemy jeść dużo owoców, a w naszych jelitach będzie dużo grzybów Candida, to grzyby są w stanie wyprodukować z tych owoców alkohol i to alkohol bardzo złej jakości, który bardzo obciąża wątrobę, z czasem mogąc nawet doprowadzić do marskości wątroby !

Tak więc nie trzeba być alkoholikiem, aby stracić wątrobę …..

Może więc się zdarzyć, że nasze produkty po prostu nie będą działały, jeśli nie zmienimy naszych nawyków żywieniowych.

9. Ale dlaczego Wasze produkty są takie drogie ?

To zależy z czym się je porównuje. Nasze produkty działają naprawdę i mają korzystną cenę , biorąc pod uwagę jakość oraz skład produktów.

Na rynku nie znajdziemy produktów porównywalnych z  naszymi produktami. Są wyjątkowe zarówno pod względem jakości jak i skuteczności działania.

10. Czy przy stosowaniu Waszej koncepcji żywieniowej, pojawiają się jakieś skutki uboczne ?

Skutki uboczne tylko pozytywne  : lepszy wygląd, lepszy sen, lepsza figura itd… Ale tak na serio… Na początku mogą wystąpić objawy detoksykacji, oczyszczenia organizmu. Jest to zupełnie normalne i wręcz wskazane. Wzdęcia/gazy, czy problemy skórne będą się nasilać w pierwszych 2-3 tygodniach stosowania naszej koncepcji. Jednak po tym okresie ustąpią, ponieważ organizm już się oczyści.

11. Czy dzieci również mogą przyjmować Wasze produkty ?

OCZYWIŚCIE ! . Kobiety w ciąży, matki karmiące i małe dzieci powyżej 1 roku życia też ( pow. 1 roku dlatego, że wcześniej nie opanowałyby umiejętności ssania drażetki).

Nie ma żadnych przeciwwskazań dla nikogo. Produkty są w 100% bezpieczne.

 12. Czy oprócz przyjmowania Waszych produktów można coś jeszcze jeść ?

Ależ TAK ! Główny posiłek powinien być bogaty w dobre węglowodany, a więc zawierać ziemniaki, chleb pełnoziarnisty, makaron razowy, ryż pełnoziarnisty, do tego dużo warzyw.

 JEŚLI MACIE PAŃSTWO JAKIEKOLWIEK PYTANIA NA, KTÓRE NIE ZNALEŹLIŚCIE TU ODPOWIEDZI, PROSIMY O KONTAKT Z NASZYMI KONSULTANTAMI, POPRZEZ FORMULARZ ZNAJDUJĄCY SIĘ NA STRONIE GŁÓWNEJ.