Notice: Wywołany konstruktor metody dla WP_Widget jest przestarzały od wersji 4.3.0! Zamiast z niego, skorzystaj z
__construct()
. in /home/noproble/public_html/candida/wp-includes/functions.php on line 3503
KOMPOZYCJA AMINOKWASÓW | Candida

Kontakt z nami

Masz pytanie - napisz.
Nasi Trenerzy skontaktują
się z Tobą w ciągu 24 godzin
na terenie całej Polski i Wielkiej Brytanii

Przejdź
Rekomendujemy dobre książki Polecamy ciekawe artykuły

Zostań trenerem

Ty też możesz zostać
trenerem szwajcarsko-niemieckiej
Koncepcji Żywieniowej

Przejdź

KOMPOZYCJA AMINOKWASÓW

Produkty szwajcarsko-niemieckiej firmy  są w  100% naturalne i nie posiadają żadnych przeciwwskazań oraz skutków ubocznych. Mogą stosować je kobiety w ciąży, matki karmiące, oraz dzieci od 1 roku życia.
Nie zawierają cukru, laktozy, kazeiny, metali ciężkich, substancji dopingowych, konserwantów oraz GMO.

UNIKALNA KOMPOZYCJA AMINOKWASÓW znajdują się tu najlepsze aminokwasy, jakie można dostarczyć do organizmu ( zarówno endogenne jaki i egzogenne).                 

Zawarte tu aminokwasy otrzymywane są podczas skomplikowanego procesu ultrafiltracji na sitach molekularnych, pod bardzo wysokim ciśnieniem.

Ludzki organizm produkuje dziennie około 1,5 miliarda komórek.    Te komórki muszą jednak z czegoś powstawać i następnie odżywiać się. Tym czymś jest jedzenie, a dokładnie zawarte w nim AMINOKWASY, pochodzące z tego co jemy. I właśnie z tych aminokwasów powstają BIAŁKA, z których zbudowane są nasze mięśnie, skóra, włosy oraz wszystkie niezbędne organy wewnętrzne.

Nasz organizm dostaje od nas dzięki jedzeniu to co mu niezbędne do prawidłowego funkcjonowania, ale jest to coraz gorszej jakości i niekompletne. Dlatego nie mając właściwego odżywiania, pojawiają się brak odporności i różnego rodzaju choroby.

Dostarczany z pożywieniem budulec, niestety nie odpowiada zakodowanym parametrom. Wartości odżywcze, które kiedyś były w pożywieniu – dziś po prostu nie występują w naturze.

Z tego właśnie powodu jesteśmy skazani na to, aby samemu wykazać troskę, rozsądek i dostarczyć do organizmu to – czego nie dostarcza współczesne pożywienie.

I właśnie aby dostarczyć mięśniom właściwy budulec – czyli wszystkie niezbędne aminokwasy, mamy w sprzedaży taki unikalny (w skali światowej), opatentowany produkt :-)