Notice: Wywołany konstruktor metody dla WP_Widget jest przestarzały od wersji 4.3.0! Zamiast z niego, skorzystaj z
__construct()
. in /home/noproble/public_html/candida/wp-includes/functions.php on line 3503
Inne … | Candida

Kontakt z nami

Masz pytanie - napisz.
Nasi Trenerzy skontaktują
się z Tobą w ciągu 24 godzin
na terenie całej Polski i Wielkiej Brytanii

Przejdź
Rekomendujemy dobre książki Polecamy ciekawe artykuły

Zostań trenerem

Ty też możesz zostać
trenerem szwajcarsko-niemieckiej
Koncepcji Żywieniowej

Przejdź

Inne …

EFEKTY STOSOWANIA NASZEJ KONCEPCJI ŻYWIENIOWEJ 

1. Naprawiają się nam i uszczelniają jelita 

Aminokwasy, witaminy i pozostałe substancje odżywcze dostarczone z wraz z naszą KOMPOZYCJĄ AMIONOKWASÓW, zbudowały muskulaturę jelit, przez co poprawiła się jego perystatyka i naprawiona została perforacja ścian jelit, oraz degradacja podłoża, poczyniona przez grzyby Candida albicans.

ODKWASZONY ORGANIZM – zmniejszone ryzyko wystąpienia raka ( rak rozwija się tylko w kwaśnym środowisku), giną wszelkie patogeny, pasożyty

 2. Pozbywamy się nadmiaru grzybów Candida albicans

Prebiotyczne podłoże – pożywka dla naszych dobrych bakterii bifido, sprawiła znaczne ich namnożenie się. Zmieniła się flora bakteryjna jelit, która uniemożliwia namnożenie się  grzybów Candida albicans.

3. Chudniemy

Kiedy mamy mniej grzybów, toksyn, wówczas organizm nie wysyła takich ilości wody    w celu neutralizacji toksyn i w szybkim czasie „chudniemy” tzn. pozbywamy się toksycznej wody. Poza tym (dzięki aminokwasom) budujemy tkankę mięśniową i następuje prawidłowe spalanie tłuszczu bez efektu JOJO. Spadek masy ciała może być umiarkowany ( u każdego indywidualnie), gdyż lżejszy tłuszcz przerabiany jest na cięższe mięśnie, ale za to  wizualnie – bardzo zauważalne zmiany. Tracimy (u każdego indywidualnie ale średnio 2-3 rozmiary), Pamiętajmy jednak, że to nie są preparaty na odchudzanie. To efekt uboczny stosowania naszej koncepcji żywieniowej, która ma za zadanie doprowadzić cały organizm do równowagi.

4. Optycznie

Bardzo zauważalna różnica, ciało się modeluje, znika celulit, skóra robi się  gładka i jędrna, brak efektu podpuchniętych oczu.

5. Łaknienie, wilczy głód

Ustępują. Zjada się o połowę mniej. Pojawia się naturalna obojętność na słodycze, alkohol, dojadanie między posiłkami.

 

6. Kondycja fizyczna

Znaczna poprawa, ogromy zastrzyk energii, koncentracja, wysypiamy się ! Następuje zdecydowanie szybsza regeneracja organizmu po wysiłku fizycznym.

7. Zdrowie

Naprawiony metabolizm, przywrócona równowaga flory bakteryjnej jelit, lepsze odżywianie organizmu, dobre trawienie, zdecydowanie poprawiona odporność, cały organizm dochodzi do równowagi.

 

8. Inne konsekwencje stosowania szwajcarsko-niemieckiej koncepcji żywieniowej …

Pojawia się duża szansa na ustępienie :

cukrzyca, alergie, bóle głowy, bolesne miesiączki, bóle pleców, następuje regeneracja mięśnia sercowego, reguluje się ciśnienie tętnicze, regenerują się wszystkie zwieracze w organizmie ( np. nietrzymanie moczu, zwieracz gałki ocznej..), przestajemy chrapać, znika reflux, zgaga, ustępuje łuszczyca, atopowe zapalenie skóry…. i wiele innych schorzeń, uznawanych często przez lekarzy współczesnej medycyny za choroby nieuleczalne, i wpisywane już na zawsze w życiorys pacjenta…

                 

               POPRAWIA SIĘ JAKOŚĆ ŻYCIA  !

 Pamiętajmy jednak, że nie jest to cudowny lek na WSZYSTKO :-) Każdy ma inny organizm i w inny sposób i czas pracował na to co ma w swoich jelitach i mięśniach… Dlatego każdy w różnym, swoim indywidualnym czasie ma szansę doprowadzić swój organizm do równowagi. Jednemu wystarczą 3-4 miesiące a innej osobie 10-12 miesięcy….