Notice: Wywołany konstruktor metody dla WP_Widget jest przestarzały od wersji 4.3.0! Zamiast z niego, skorzystaj z
__construct()
. in /home/noproble/public_html/candida/wp-includes/functions.php on line 3503
Prebiotyk | Candida

Kontakt z nami

Masz pytanie - napisz.
Nasi Trenerzy skontaktują
się z Tobą w ciągu 24 godzin
na terenie całej Polski i Wielkiej Brytanii

Przejdź
Rekomendujemy dobre książki Polecamy ciekawe artykuły

Zostań trenerem

Ty też możesz zostać
trenerem szwajcarsko-niemieckiej
Koncepcji Żywieniowej

Przejdź

Prebiotyk

Dostarczane wraz z naszymi produktami KOMPOZYCJE AMINOKWASÓW   i witaminy nie będą dobrze funkcjonowały, jeśli nasze jelita nie wchłoną tych aminokwasów. Cały organizm tylko wtedy ma szanse dobrze funkcjonować, jeżeli to co mu dostarczamy będzie dobrze wchłonięte przez jelita

Jednak JELITA tylko wtedy będą prawidłowo działały, jeśli w tych jelitach będzie znajdowała się odpowiednia ilość i właściwe proporcje bakterii, gdyż cały pokarm , który dostarczamy do organizmu zostaje przez te bakterie rozdrobniony i dalej poprzez kosmki jelitowe zostaje dalej transportowany w głąb organizmu.

I tu pojawia się drugi nasz drugi produkt – PREBIOTYK W FORMIE DRAŻETEK, który ma za zadanie umożliwić wchłonięcie do organizmu tego co najlepsze – to właśnie pokarm dla naszych dobrych bakterii.

Naukowiec Marcus Pelleter rozwiązał w genialny sposób, problem usunięcia z organizmu grzybów Candida albicans.

Draże do ssania to nic innego jak coś w rodzaju „szczotki do czyszczenia jelit“ – oraz pokarm dla naszych posiadanych już dobrych bakterii Bifido.

Ta „szczotka” zbudowana jest w micro-włókien jabłkowych, ananasowych, pomarańczowych i pszenicznych, gdzie w połączeniu z wodą powstaje z tego doskonały odkurzacz wymiatający wszystkie jelitowe „śmieci” łącznie z tzw. przetrwalnikami grzyba, które mogą czaić się w organizmie nawet do 3 lat !

Kiedy jelita już są wyczyszczone, na bazie powyższych składników rozwija się prebiotyczne podłoże, które jest pożywką dla naszych bakterii Bifido, które w szybkim tempie sie namnażają.

Jeśli na takim podłożu znajdzie się grzyb Candida albicans,lub jakaś inna zła bakteria – giną, nie mogą nawet zacząć cyklu życiowego.

Człowiek staje się odporny na nadmiar grzyba Candida albicans !